Jablka i Dzieci

Codziennie kilka jabłek znika z koszyka...
Dzisiaj też jabłkowo choć inaczej! jak Jabłkowy Tydzień to jabłkowy... bez przepisu...
Właśnie sączę sobie polski cydr, po raz pierwszy w życiu nasz rodzimy... kiedyś dawno temu w Romsey piłam ale ten o niebo pyszniejszy!!! Lubicie?

Dzisiaj mieliśmy muzyczny wieczór. Dzieciaki poznawały nasze muzyczne korzenie. "Misiowie puszyści", "Dzieci z brudnej ulicy", "Aborygen" czy "Idzie wariat ulicą" a nawet "Bieszczady"KSU sprawiły, ze skakaliśmy wszyscy... 
Był tez KULT a wszystko zaczęło się od ego, że w samochodzie śpiewałam na niezaśnięcie Synciowi "Dzieci" Elektrycznych Gitar. Córcia katowałaby ten utwór cały wieczór gdyby nie chęć  poznania i innych kawałków.


Dobrej Nocy!!!

Komentarze

 1. A jaki masz cydr? Najbardziej nam smakuje Lubelski, a ten z Biedronki (nie pamiętam nazwy) mniej. Szalony tydzień mieliśmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie Cydr Miłosławski :) z Lidla :) mi smakował bardzo!

   Usuń
 2. Ja odkryłam cydr w moje (w sumie nasze:) ) urodziny i bardzo mi smakuje - piłam juz i lubelski i ten z Biedrony a teraz mam ten z lidla miłosławski - ale biore leki i niestety jeszcze nie moge spróbowac. A co do muzyki - nasze dziecko od początku słucha trójki, metallici, anathemy, pearl jam, led zeppelin, pidżamy porno, a najlepiej skacze przy.... będzie się działo (Bałkanica - Piersi):D tak moze jeszcze wyrosnie...:))))) moze jeszcze wyciagne swoje glany z piwnicy...:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U na tez była faza Bałkanicy :) dzieciaki lubią rocka, punka i inne fajne rytmy :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Za wszystkie słówka od Was dziękuję :) a za weryfikacje przepraszam, spamerzy nie dają mi żyć :(

Zimowy pilaw z pęczaku - na wizji

Popularne posty