Taaa Dam!!!! wyniki i plany na dzisiaj

Wczesną mamy porę, wiatr hula za oknem i spać nie daje. Córcia obudziła się i mnie godzinę temu, teraz je płatki a ja postanowiłam napisać o tym kto wygrał moje Candy Woody'ego.
Otóż zwycięzcą jest... tak naprawdę na temat Allena wypowiedziały się 3 osoby więc i wybór miałam trudny...
Postanowiłam nagrodzić Piegowatą.
GF i mopsowi w kuchni bardzo dziękuję, że zechcieli podzielić się ze mną swymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam cieplutko.

31 o tej liczbie będę myślała w dniu dzisiejszym. Urodziny mam! taaa dam!!! z tej okazji i bez okazji Blondasek wędruje do babci a ja odpoczywam, czyli sprzątam i pichcę w spokoju :)
Jak dobrze pójdzie zapraszam po południu na Kubańskie Picadillo i Świąteczne ciastka drożdżowe wprost ze Szwecji, z nutka cytryny i cynamonu.


A teraz gdy już podłogi odkurzone i umyte pozwalam sobie na małe nieróbstwo w towarzystwie kawy, kolejnego dzisiaj kawałka Bountello i Shinead O'Connor...

Komentarze

 1. Kochana! wszystkiego naj najlepszego w dniu Twojego święta. Czego tylko Twoja dusza zapragnie;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach dziękuję bardzo :) na razie pragnę by wiać przestało ale się na to nie zanosi, nie tracę jednak nadziei i animuszu. Rruszam do boju z większą niż wczoraj dozą optymizmu :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super! Dobra wiadomosć z samego rana! Dziekuję:) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Samych radości:)))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:)

  OdpowiedzUsuń
 5. mnostwo urodzinowych serdecznosci!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiewiórko, spełnienia najskrytszych marzeń! Żeby Ci Stefan za bardzo w kośc nie dawał, żeby córcia rosła mądra i śliczna, a Małżon kochał każdego dnia jeszcze mocniej! Wszystkiego naj! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że nie tylko ja przekroczyłam w tym roku trzecią dziesiątkę;-) Udanego świętowania dziś życzę, a na kolejne dni spokoju ducha, harmonii i spełnienia tych największych marzeń;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego naj naj panno Marianno:)Spełnienia wszelkich marzeń i wizji(także kulinarnych)i duuuużo radości z życia.pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Za wszystkie słówka od Was dziękuję :) a za weryfikacje przepraszam, spamerzy nie dają mi żyć :(

Zimowy pilaw z pęczaku - na wizji

Popularne posty